Nakupování

Konečně máme bazén

Vždycky jsem si říkala, že až se z bytu odstěhuji někam na zahradu, kde budu mít velký dům, tak se taky samozřejmě pořídím veliký bazén. Já jsem totiž velká sportovkyně, moc ráda plavu a taky moc ráda chodím na procházky. Proto jsem si řekla, že pro mě bude úplně nejvíc a ideální, když budu mít velký dům se zahradou, kde budu mít taky bazén. A byla jsem naprosto ráda, když mi můj přítel řekl, že můj nápad se mnou sdílí. Můj přítel totiž na základní škole dříve plaval závodně, takže k vodě a k bazénu má velice kladný vztah. A když jsem se potom konečně už po dvou letech z bytu odstěhovali do vysněného domku na vesnici, tak potom začala ta pravá legrace.

Děláme i bazénové párty.

Teď ze začátku jsme si pořídili krásnou velkou zahradní houpačku s tlustým polstrem, kde se opravdu skvěle relaxovalo. Potom jsme s přítelem přemýšleli, jaký bazén si asi pořídíme. My jsme se koukli na internetu, tak jsme tam našli opravdu mnoho druhů u bazénu. Jako například kulatý bazén anebo zapuštěný bazén. Ze začátku jsme opravdu nechápali, co to znamená zapuštěný bazén. Později jsme se dozvěděli, že když je bazén zapuštěný, tak to znamená, že je v zemi a že není nad zemí. Abych pravdu řekla, tak mně se bazény, které jsou nad zemí se vůbec nelíbí.

Přítel je zdatný plavec.

Mě se potom nelíbí ta konstrukce, která jde v bazénu vidět. Proto jsem řekla příteli, že bych byla velice ráda a spokojená, kdybyste měli zapuštěný bazén do země. Přítel chvíli váhal, ale potom řekl, že zapuštěný bazén bude asi ta nejlepší volba. Byla jsem ráda. Takže jsme ihned ještě to léto, za měsíc, hledali na internetu skvělý zapuštěný bazén. Nakonec jsme našli ten pravý a vybrali jsme si ten s průměrem tři metry. Byla jsem opravdu ráda, že jsme se s přítelem na velikosti bazénu a taky typu bazénu shodli, protože si myslím, že shoda v partnerství opravdu hodně důležitá. A to i když se týká jen zapuštěného bazénu.