Finance

Nový dům

Nevím jak vy, ale já jsem vždycky toužila mít vlastní dům. Celý život jsem bydlela v bytě. I když jsem jedináček, tak s mými rodiči jsme viděli celý život v bytě o velikosti tři plus jedna. Já vím, že jsem si ani nemohla stěžovat, protože jsem měla vlastní pokoj a taky hodně soukromí. A taky rodiče mě hodně rozmazlovali. Měla jsem taky vysoké kapesné. Takže jsem si samozřejmě zvykla na soukromí a taky na peníze. Později, když jsem dostudovala vysokou školu, tak jsem si řekla, že bych si potom po práci, až budu mít více peněz našetřených, mohla vzít hypotéku na stavbu domu. Protože to byl opravdu můj sen už asi od mých patnácti let.

Máte na pravidelné splátky hypotéky?

Snila jsem o tom, že si nechám postavit dům. Hypotéka na stavbu domu se prý hodně vyplatí, protože je levná a můžu se tam určit výši splátek, jak budu chtít. Nicméně mám ale zaměstnání, kde má opravdu nadprůměrný plat, takže se nemusím bát, že bych na hypotéku na stavbu domu vůbec neměla. Navíc mí rodiče na mě byli opravdu moc pyšní. Měla jsem vysokou školu a taky opravdu perfektní lukrativní práci. Takže mi nic nebránilo v tom, abych si vzala hypotéku na stavbu domu. Už jsem měla všechno vymyšlené, taky jsem si na svůj dům vzala nějakého kvalitního architekta a taky inženýra, takže jsem se nemusela bát, že bude e někde nějaká chyba.

Můj sen byl velký dům.

Všechno bylo dokonalé a já musím říct, že děkuji všem, že hypotéka na stavbu domu mi vyšla. Protože já se ve financích opravdu vůbec nevyznám, takže je jasné, že než jsem si vzala hypotéku na stavbu domu Nebankovnihypoteka, tak jsem si taky pořídila nějakého kvalitního finančního poradce, který mi všechno dopodrobna vysvětlil a ukázal, jak hypotéka na stavbu domu funguje. Byla jsem ráda, že na pozemku, kde jsem chtěla stavět byly inženýrské sítě, takže jsme se nemusela bát, že by mi v nově postaveném domě nešla elektřina a další nutné věci. Navíc jsem si taky nechala postavit čtyři místnosti a jsem ráda, že budu mít dost místa.