Nezařazené

Tajemství tantrické masáže

Tantrické masáže jsou druhem erotické masáže, kde se jedná zejména o doteky po celém těle. Maséři, kteří tuto masáž provádějí se zaměřují na různé části těla, zejména genitálie. Jedná se o uvolnění napětí ve vašem těle a nechat se vést příjemnými pocity a myšlenkami. Ve většině salonů si budete moci vybrat jaký druh tantrické masáže budete chtít. Je běžné, že si začátečníci volí většinou první masáž krátkou a bez doteků na intimních místech. Při dalších návštěvách už volba padá i na masáže intimních partií. Jedná se o hluboký a silný zážitek, který vám umožní lépe poznat a pracovat s vaší intimitou a sexuální energií.
žena v lístkách růží

Průběh a délka masáže

Tantrická masáž začíná většinou rozhovorem s masérem či masérkou. Zde záleží jen na vás. Jaké informace masérovi poskytnete, s těmi bude následně pracovat na vašem cíli. Místnosti jsou vybaveny sprchovým koutem, který je klientovi k dispozici před i po masáži. Maséři používají pomůcky v podobě vonných olejů, hebkých masážních předmětů, nebo horkých vodou napuštěných žínek.
Samotná masáž je obvykle v délce 2,5 – 3 hodin i více. Začínáte s prožitkem nejrůznějších doteků masérky a hlazení po všech částech vašeho těla. V průběhu masáže pracujete s ovládáním své sexuální energie a snažíte se ji co možná nejvíce porozumět a prožít. Tantrické masáže vám také pomohou docílit vyššího sebevědomí, odstranit nejrůznější bloky či stud a celkově se vnímat krásnější. Maséři jsou k těmto úkonům velmi dobře proškoleni a zejména ženy nemusí mít obavy z žádných nepříjemností, jestliže si budou chtít vybrat maséra.
asiatka v triku
Tantrické masáže máme pro muže i pro ženy. Každá z nich má jiný průběh. U mužů jsou jinak časově rozděleny, než u žen. Je známo, že ženy potřebují delší čas, než se plně masáži i dotekům maséra odevzdají. Nicméně pokud patříte mezi ty stydlivější, nezoufejte. I s vámi si šikovné ručičky masérky či maséra poradí. Říkáte, že jste stále na pochybách? Vezměte si svého partnera s sebou a absolvujte párovou tantrickou masáž.