Nakupování

Tři dárky, které ocení váš muž k Vánocům

Česká republika je národem pivařů a jen těžko byste tento fakt vyvraceli. Pivo se u nás pije už od nepaměti a milují ho snad skoro všichni muži i ženy. Není se však čemu divit, v České republice existuje nespočet malých i velkých pivovarů a výběr je zde vážně skvostný. Pokud máte doma manžela, který si v pivu libuje, tak ho na Vánoce obdarujte třemi dárky, které ho zaručeně nezklamou.

výčepní zařízení

  1. Půllitr s potiskem – Jestliže nemá váš muž oblíbený půllitr, tak nyní už ho mít bude. Nechte na půllitr nebo krýgl natisknout zajímavý potisk a obdarujte s ním svého muže. Potisk si můžete vymyslet podle sebe anebo se nechat inspirovat jeho koníčkem.
  2. Kvalitní otvírák na pivo – Jak se říká, svět se skládá z otvíráků na pivo. Ovšem není otvírák jako otvírák a v dnešní době existují vychytávky, které stojí za pořízení. Ať už je to otvírák s počítadlem, či otvírák, ze kterého spadne víčko rovnou do nachystaného kbelíku. Otvíráky také mohou mít svůj potisk a mohou být na pevno připevněny na zeď. Tudíž, mohou být připevněny v garáži, kde si váš muž občas to jedno až pět piv vypije.
  3. Výčepní zařízení s kompresorem – Tento dárek je samozřejmě dražší investicí, ale zato se Vám rychle vrátí. Výčepní zařízení s kompresorem bude třešničkou na dortu. Díky němu, už bude Váš muž doma a nebude vysedávat v hospodě. Navíc ho jedno pivo vyjde na mnohem menší peníze než za cenu v hospodě.

výčepní zařízení

Pokud tedy chcete udělat svému manželovi k narozeninám či Vánocům radost, tak se zaměřte na tyto tři dárky, které mu vykouzlí úsměv na tváři. S těmito třemi dary bude naprosto vybavený a v jeho garáži či v dílně už nebude chybět nic, co by ho táhlo opět do hospody. Jedinou možností jsou jeho kamarádi, kteří mohou dojít za ním a na pivo se dohromady složit. Proto neváhejte a udělejte svému muži Vánoce, na které dlouho nezapomene.