Nakupování

Zkuste perfektní možnost

Říkáte si, že byste alespoň čas od času měli udělat něco skutečně tak, jak to cítíte? Máte velkou rodinu, a chtěli byste jí dopřát jen to nejlepší? Potřebujete opravdu hezké bydlení, kde by měl každý své soukromí, ne jako v bytě, kde bydlíte teď? Máte ale problém s financováním, protože tolik peněz ušetřeno nemáte, ale nemáte ani tak vysoký příjem, aby vám v bance půjčili dostatek peněz? Někdy to musí jít i jinou cestou, protože banka vyžaduje mnoho nejrůznějších věcí, které se zkrátka někomu nepodaří naplnit. My máme velice příznivé podmínky, tak to pojďte zkusit s námi.

mince

Je tu naše hypotéka bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/, která vám otevře novou cestu plnou možností, které oceníte. Ať už se bavíme o délce splatnosti nebo o nastavitelnosti splátek, jsme si jisti, že vám vyjdeme maximálně vstříc.
Díky této takzvané americké nebankovní hypotéce dokážeme vyřešit prakticky všechno. Nezáleží na tom, kolik vám je let nebo jaký máte příjem, chtěli bychom vám podat pomocnou ruku bez zbytečného papírování a určitě po vás nebudeme chtít žádnou platbu předem.

klíče

Pomůžeme vám během chvilky

A co všechno vlastně financujeme? Určitě všechny druhy nemovitostí do 70% z odhadní ceny nemovitosti. Můžete si tedy vybírat prakticky z čehokoli, co najdete. A jaká je možná nejdelší splatnost? Pokud budete potřebovat maximální délku, můžete splácet až třicet let. Pokud byste náhodou někdy přišli k většímu objemu peněz, není problém doplatit úvěr zcela zdarma. Pokud se během doby splácení vytratí váš záznam z registru, není problém refinancovat úvěr v bance, a to bez sankcí. Věřte tomu, že s námi budete mít ty nejnižší splátky, protože všem klientům vycházíme maximálně vstříc a chceme pohodlí pro obě strany.