Nakupování

Co nesmí chybět ve vaší každodenní péči o sebe

Do péče o sebe sama neřadíme jenom péči o pleť, i když samozřejmě tvoří značnou část naší péče. Zahrnujeme do ní i péči o naše vlasy, zuby, pokožku celého těla nebo nehty. Vaše rutina ohledně péče nemusí být časově náročná ani příliš nákladná. Dnes máme na výběr z mnoha možností ohledně kosmetiky a dalších věcí, které si můžeme přizpůsobit svému rozpočtu. Přesto je několik věcí, které bychom určitě neměli postrádat v naší péči. Pojďme se na ně společně podívat.

Balzám na rty

Balzám na rty

Ten nejzákladnější balzám na rty vás vyjde na pár korun a určitě by neměl chybět ve vaší každodenní péči. Zvláště přes zimu, kdy dostávají vaše rty zabrat vlivem nízkých teplot. Balzám vaše rty vyživí a dodá jim potřebnou hydrataci. Přes léto si pořiďte balzám s SPF faktorem.

Kolagen

Protein jménem kolagen se běžně vyskytuje v našem těle. Má pozitivní vliv na naše vlasy, kosti, nehty, klouby a podobně. Mimo jiné taky má pozitivní vliv na stav naši pleti. Proto bychom ho měli zařadit do své péče, třeba jako doplněk stravy. Skvělou volbou pro vás může být kolagen mořský Orcacollagen.cz.

Žena

Látkové gumičky do vlasů

Gumičky používá občas téměř každý z nás, kromě vlastníků opravdu krátkých vlasů. Používáte klasické gumičky s kovovou sponkou? Tak je raději rychle zahoďte. Tyto gumičky jsou možná levné, ale vašim vlasům vůbec neprospívají. V místě, kde si je gumičkou stáhnete dojde k lámání vlasů a můžou vám jich docela dost vytrhat. Zvolte raději látkové gumičky, třeba hedvábné.

Tělové mléko

Na tvář si běžně dáváme hydratační krém, abychom naši pleť hydratovali. Ale tuto péči potřebuje celé naše tělo. Proto si pořiďte nějaké hydratační tělové mléko nebo tělové máslo a každý den si promažte celé tělo. Tělová mléka se prodávají s nejrůznějšími vůněmi, takže příjemným bonusem pro vás bude krásné aroma.