Podnikání

Jak zaplnit sportoviště?

Jste provozovatelem sportoviště? Fitcentrum, zimní stadion, plavecký bazén, tenisové kurty či studium pouze pro ženy, vše, kam si člověk zajde pořádně si zacvičit a udělat něco pro své zdraví, pro čistou hlavu a proti nadbytečným kilogramům. Tak to určitě chcete, aby vás navštěvovalo co nejvíce lidí, ale zároveň víte, že na každou lekci může přijít jen určitý počet cvičenců. Co s tím? No přece potřebujete rezervační systém!

kalendář

Každý provozovatel sportoviště má jedinou touhu, aby prostory, které ke cvičení nabízí, byly neustále zaplněny zákazníky. Aby toho docílil, musí zákazníkům nejen nabízet moderní prostory, které budou hygienicky čisté, ale musí jim nabízet i něco navíc. A to jsou např. speciální lekce, které zaujmou nové zákazníky, ale hlavně musí mít spolehlivý rezervační systém, ve kterém se na tyto speciální lekce budou moct zákazníci přihlásit.

Rezervační systém pro sportoviště si nechejte navrhnout vývojáři, kteří mají s webovými aplikacemi zkušenosti a zaručí vám, že se webové stránky s rezervačním systémem do vašeho sportoviště nebudou sekat a budou fungovat bezproblémově. Pokud si necháte vytvořit i speciální mobilní aplikaci, budou vaši zákazníci jistě nadšení, protože není stejné dívat se na www stránky přes mobil. Někdy se stanou stránky nepřehlednými.

cvičení

Je dnes docela běžné, že vyřizujeme spoustu věcí přes mobil. Pokud chodíte cvičit do sportovní haly nebo do studia, jistě chcete, abyste se na určitou hodinu mohli zarezervovat. Abyste si přes mobilní aplikaci mohli vybrat vyhovující hodinu a abyste měli jistotu, že když se na danou hodinu zarezervujete, tak můžete přijít a v klidu si zacvičit, bez stresu, že bude plno a vy se na váš kurz nedostanete. Toto by mělo být cílem každého provozovatele sportoviště. Nabídnout zákazníkům přehledný kalendář s možností rezervace je základ pro provozovnu plnou spokojených zákazníků.