Nakupování

Imitace moře

Slušný bazén lze pořídit už z jedné výplaty a to tak, že nebudete muset žebrat, protože nic nezůstalo. Pravda, v takovém bazénu si nezaplavete, ale jako základ je naprosto dostačující a děti se v něm jistě vyřádí. Navíc je v tomto bazénu vše snazší, tedy hlavně údržba vody, protože ta je velmi důležitá. Její zanedbání se časem vymstí a jen těžce se pak napravuje. Takže je nutno nakoupit všelijaká hejblátka, filtraci, chemii a vůbec spoustu věcí, jako pomocníky pro údržbu.

Vodu je třeba kontrolovat pravidelně, a ne když už je zelená od sinic. Pak už je kontrola poněkud zbytečná, zde už je třeba vyhlásit poplach prvního stupně a začít takovou malou soukromou válku. Pokud už je skutečně moc pozdě, prohrajete. Nutno vodu vypustit, bazén pečlivě vyčistit a napustit vodu novou. Což stojí trochu peněz, a proto je skutečně lépe vodu hlídat. A přidávat co je třeba.

bazén

Jednou z takových přidávaných věcí může být například sůl. Ne, voda nebude lepší, když do ní čvachnete sáček soli z kuchyně. Tak to nefunguje, i když vodu pak slanou mít budete, to ano. Jenže, aby to plnilo účel, musí slanost vody mít určitá procenta, jinak není dosaženo http://atominfo.cz/2016/05/v-prvnim-ve-svete-reaktoru-generace-iii-bylo-dosazeno-retezove-stepne-reakce/ optimálního výsledku.

krystal soli

Takže nejprve si musíte koupit něco co se nazývá mořská sůl. Nejlépe ji pořídíte přes odkaz v tomto článku. Množství nakupujte podle toho, kolik máte v bazénu vody, počítejte jen zhruba, že na tisíc litrů byste měli koupit od čtyř do šesti kilogramů. Poté byste měli přikoupit salinizační jednotku a už můžete začít s úpravou vody samotné. Jen pozor, pohlídejte si pH, protože sůl ji může měnit, většinou směrem nahoru. Sůl, kterou koupíte přes již zmíněný odkaz, je té nejlepší kvality. Dováží se ze třech zemí a je náležitě upravená. Takže můžete být naprosto bez obav, že byste obdrželi něco v nižší nežli špičkové kvalitě. Takže honem na odkaz klikněte a objednávejte.