Podnikání

Kouzelník děti nenudí

Budou Vaše děti slavit narozeniny a přemýšlíte co jim dát za dárek? Pokud jsou Vaše děti aktivní, tak určitě to pro ně bude chtít něco hodně pestrého. Co třeba je překvapit a naučit je kouzlit? Děti milují kouzlení a u této zábavy se rozhodně nebudou vůbec nudit. Pozvěte si zkušeného kouzelníka pro děti Vaskouzelnik.Kouzelník rozzáří Vaším dětem jejich tváře. Vytvoří pro ně skvělou atmosféru a smích. Na narozeniny si můžou děti pozvat více svých kamarádů a zlepšit náladu i jim s Vašim kouzelníkem, který rozladí celou Vaši rodinu a o velkou zábavu bude postaráno. Kouzelník Vaše děti zapojí do kouzelnického dění a budou se cítit jako ve skutečné pohádce. Pro děti je kouzelník velkou vzpomínkou a svým kamarádům budou vyprávět co vše s kouzelníkem zažily a jaká kouzla vytvářely.

Dite

Jak přesně funguje pro děti kouzelník?

Jedná se o zábavu pro děti, které budou spolupracovat s kouzelníkem a naučí je kouzlit, tím, že je vtáhne do svého programu kouzel. Program kouzel je určený i pro dospělé, takže, jak kouzlí Vaše děti, uvidíte na vlastní oči a určitě smích a radost to přinese i Vám dospělým. Takový vhodný program s kouzelníkem je určený na dětské oslavy, večírky, městské slavnosti, family days. Nebudete se rozhodně nudit a atmosféra s kouzelníkem je velmi příjemná.

Dítě s hůlkou

Jak dlouho trvá program kouzelníka?

Vše záleží na domluvě a s ničím nebude žádný problém. Vystoupení klidně může trvat 25 až 60 minut.

Má kouzelník i jiné nabídky?

Rozhodně ano. Modelování zvířátek z balónků. Děti budou opět vtaženy do programu kouzel a budou sami říkat jaká zvířátka si přejí. Program bude trvat 25-30 minut. Dětem to vykouzlí úsměv na tváři, protože tohle ještě nikdy neviděli. Tento program lze uskutečnit i samotně a může to být, jako doprovodný program. Proto neváhejte a pozvěte dětem na jejich oslavu kouzelníka. Děti to potěší a budou mít krásnou vzpomínku. Když děti budou spokojené, třeba Vám řeknou, že pana kouzelníka chtějí mít i na příští oslavě.