Nakupování

Multifunkční designový kočárek Riko Naturo

Hledáte jednoduchý, ale zároveň designový, kvalitní a lehký kočárek? Riko Naturo je pro Vás tedy jasná volba. Riko Naturo splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší komfort a bezpečnost pro vaše dítě. Jeho snadná ovladatelnost díky ložiskovým čerpaným kolům s nízkoprofilovými pneumatikami Vás i nepříznivém terénu jistě ohromí. O pohodlí miminka se postará systém odpružení předních kol ASS (Anti Shock Systém) a systém řízení tvrdosti odpružení HDA (Heavy Duty Absorption). Možnost aretace otočných předních kol je jen třešničkou na dortu.

kočárek

Hluboká korba je vybavena pohodlnou matrací, možností nastavení zádové opěrky a systémem odvětrávání. Jistě Vás potěší moskytiéra, která je velice vkusně zabudovaná a připravená během pár vteřin k použití. Autosedačka (tzv. Vajíčko) je zahrnuta v ceně a je v barvě kočárku. Upevnit na rám jí můžete jednoduše pomocí adaptérů. Matrace zajistí naprosté bezpečí a pohodlí i těm úplně nejmenším, které si teprve povezete domů. Autosedačka je přizpůsobena pro instalaci na originální základně ISOFIX, ovšem i bez základny jí můžete jednoduše, a hlavně bezpečně používat. Výškově nastavitelná rukojeť kočárku. zajistí pohodlné ovládání komukoli. Sportovní verzi můžete s lehkostí otáčet po i proti směru. Jistě oceníte pohodlnou matraci, která zaručí ještě větší pohodlí. Stříška je nastavitelná ve více stupních, tedy ani vítr či vánice nebude pro Vaše miminko žádné nebezpečí.

kočárky

Výhody velkého a snadno přístupného nákupního košíku ocení jistě každý z Vás. Nestane se tak tedy, že by se Vám nevešel nákup s dalšími potřebnými věcmi. Ve výbavě nechybí ani taška na kočárek, nánožník na hlubokou korbu, sportovní verzi, autosedačku, pláštěnka a přebalovací podložka. Jako další bonus získáte držák na láhev či kávu, aby Vaše procházky byly ještě příjemnější. Verze Riko Ecco nabízí kvalitní zpracování z eko kůže a místo tašky na kočárek praktický velký batoh. Pokud stále váháte, vyhledejte si barevné varianty a zamilujte se na první pohled do tohoto kočárku.