Nakupování

Originální kavárna Pink Roses

Plánujete setkání s některou ze svých kamarádek, kolegyň nebo bývalých spolužaček? Přemýšlíte, kam v Hradci Králové zavítáte, kde se vám bude příjemně sedět a povídat? Velkou roli hraje příjemné prostředí, ale také byste si chtěly dát nějakou dobrou kávu a zákusek? Ideální pro vás bude navštívit nejlepší kavárnu v Hradci Králové Pinkroses.cz. Kávu http://bleskove.cz/zpravy/9259-volby-do-snemovny-skoncily-ted-se-rozhodne-kam-bude-cr-smerovat tady umí připravit mistrně, navíc si pochutnáte na nějakém sladkém dortíku, nebo zákusku z místní cukrárny. Myslím, že takové posezení bude velice příjemné. Originální kavárna Pink Roses je opravdu vyhlášená svými kávami. Kávu zde umí připravit na mnoho způsobů, takže každý milovník kávy si přijde na své.

pink roses

Pochutnáte si na klasickém espressu, doppiu, lungu, nebo také na kávě vídeňské, alžírské a irské. Ani toto není ale úplný výčet všech káv, které zde můžete ochutnat. Celá kavárna je provoněná vůní cukrářských výrobků, které jsou připravované právě v této provozovně, v oddílu cukrárny. Originální výzdobu kavárny tvoří stěna vyskládaná ze samých růží v odstínech od bílé, přes růžovou, až po tóny červené.

pink roses

Pro dámský sedánek je tato vyhledávaná kavárna naprosto ideální jak svým prostředím, tak nabízeným sortimentem. Pochopitelně nemusíte zůstat pouze u kávy, ale můžete své shledání oslavit i přípitkem se sklenkou vína, nebo něčím ostřejším. Jako specialitu podniku je ideální ochutnat Pink roses drink, nebo Pink gin tonic. Originální pití v originální restauraci zpečetí vaši radost ze shledání. V dnešní uspěchané době je opravdu každá chvíle strávená v pohodě a v příjemném hovoru s osobou, kterou jsme neviděli třeba mnoho let, vzácností, kterou je třeba si opravdu vychutnat a užít.

Tuto skvělou kavárnu s cukrárnou najdete na Gočárově třídě v čísle popisném 761/20. Takže už víte kam směřovat své posezení a můžete se těšit na naplánovanou schůzku.