Nakupování

Pergola bez námahy


Místo k práci i k odpočinku
Lidé zpravidla milují pobyt na čerstvém vzduchu. Pokud svítí sluníčko, jsme skoro všichni pořád venku. Rádi si vychutnáváme dobrý čaj či kávu s knížkou někde na lavičce, třeba i v parku. Doma je ale doma, a proto si mnoho lidí, kteří mají zahradu u domu, pořizuje dřevěné pergoly
pergoly-trutnov.cz, kam si mohou jít odpočinout po náročném dni a vychutnat si kávu v klidu. Díky tomu, že pergolu můžete mít připevněnou hned u domu, a můžete vejít z kuchyně rovnou pod pergolu, můžete na ní být i když prší nebo padá sníh. Pergola se dá zastřešit, a tuto možnost využívá většina lidí právě k tomu, aby mohli pod pergolou trávit co nejvíce času.

dřevěná pergola

Chcete dřevěnou pergolu?
Můžete si ji objednat u nás. Vyrábíme je z impregnovaného masivu, který vydrží dlouhé roky. Dřevo je samozřejmě po impregnaci určeno pro venkovní použití, takže se nemusíte bát, že by vám pergola nevydržela hezká.

  • Postavte si sami

Aby byl převoz pergoly co nejsnazší, je potřeba ji dodávat v demontu. V praxi to znamená, že si ji sestavíte doma sami. Nemusíte se bát, není to nic těžkého, a většina lidí to zvládne http://vtm.e15.cz/co-vsechno-zvladne-lidske-telo v pohodě sama. Ke kompletní pergole dostanete samozřejmě návod a ukotvení, takže pergola vám může na zahradě stát už za pár hodin. Jako střešní krytinu vám můžeme nabídnout polykarbonát, případně si můžete zastřešení dodatečné vyřešit sami.

pergola pod sluncem

  • Namontujeme

Někdo nemá čas nebo odvahu se do montáže pouštět sám, a pro tyto případy nabízíme možnost montáže na klíč. Její cenu vám vždy spočítáme individuálně.

Nabízíme i další výrobky
Kromě pergol si u nás lidé velmi často kupují i altány, dřevěné zástěny nebo přístřešky na auta. Právě ty se v poslední době staly hitem, protože jde o levné kryté stání pro auto, které chrání lak vašeho auta před poškozením. Veškeré výrobky jsou dodávány v demontu, ale jejich montáž je snadná a zvládnete ji za chvilku.