Finance

Chystáte se stavět dům?

Zřejmě aspoň v hrubých rysech víte, jak probíhá stavba domu. A pokud už jste si třeba někdy potěžkali cihlu, tvárnici nebo trám, pokud jste někdy zkusili tlačit plné kolečko nebo třeba tahat kbelík s maltou, víte, že to dá zabrat. A fyzická práce na takové stavbě není to jediné, co je těžké. Zrovna tak dá často zabrat i shánění peněz na takovou stavbu. Protože i to je těžké, na takovou stavbu je třeba nashromáždit těžké prachy.

A jak se mnou zřejmě budete souhlasit, kdybyste si měli na takovou stavbu nejdřív našetřit a teprve poté, co máte peněz dost, se do ní pustit, jen tak byste onen objekt neměli. Pokud byste ho tedy někdy vůbec měli, pokud by ceny stavebního materiálu a prací nerostly rychleji než vaše úspory.

stavební práce

A tak je docela běžné, že si lidé, kteří se rozhodnou stavět, berou hypotéky, případně jiné půjčky. To proto, aby měli peníze co nejdřív a co nejdřív mohli i stavět, s tím, že se takto vzniklý dluh později postupně splatí.

Jenže toužit po půjčce neznamená, že ji takový stavebník dostane. Dotyčný totiž musí nejdřív prokázat, že bude schopný splácet tak, jak si to daná půjčka žádá. A to je nejednou nad lidské síly, protože mnozí z nás nemohou jednoduše prokázat žádoucně vysoké příjmy, případně ale třeba i čisté registry dlužníků, jež se u mnoha půjček vyžadují. A co potom?

kreslené dolary

Když se nedaří získat půjčku jinde, neznamená to naštěstí, že ji člověk nedostane ani od nebankovní společnosti. Ona se totiž hypotéka na stavbu domu nebankovnihypoteky.net nabízí daleko dostupnějším způsobem než bankovní půjčky, a proto ji dostane klidně každý, kdo se za ni může zaručit zástavou nějakého nemovitého majetku. A když to člověk může udělat a je si současně jistý, že zvládne i splácení, může tu získat potřebné finanční prostředky, a to rychle. A hned se může pustit do stavby. A nakonec bydlet v domě svých snů.