Nakupování

Menstruace v pohodlí

Každá žena má ráda jiný střih spodního prádla, které každý den nosí. Některé z nich mají taky vyšetřené takové ty horší kousky na svoje dny v měsíci, které nepřijdou na žádnou škodu, že se poničí. Proč by se ale ženy nemohly v tomto týdnu ale cítit stále jako královny, a tím spíše i tím, že udělají něco pro přírodu a zároveň pro český průmysl? Vyvinuty byly po několika měsících úporného snažení a výsledek je na světě. Brazilský střih, klasický nebo vysoký pas? Každá je jedinečná a každá má ráda něco jiného. Tento produkt je vyroben z kvalitní organické bavlny, která má v něm zastoupení stoprocentní. Feminky, jak jim výrobce nazývá, budou vašimi kamarádkami po dobu vašich dní krvácení.

kalhotky2

Jak už jsme trochu naťukli, vyzkoušejte alternativu k jednorázovým hygienickým potřebám, které jsou vyrobené z plastů, a ty plasty mají ropný původ, což není dobře pro planetu a ostatně ani pro vaší kůži na těch nejintimnějších místech. Podívejte se na menstruační kalhotky recenze Myfemini a vyberte si ty, které budou vyhovovat vám. Vyplatí se vám to i po finanční stránce, schválně si zkuste zadat do kalkulačky, o kolik peněz vaše peněženka ročně zapláče, abyste si právě mohla nakoupit hygienické potřeby.

kalhotky1

A to ani nemluvíme o tom, jste-li po porodu, a ještě se vám nevrátil úplně standardní cyklus. Pro každou etapu vašeho cyklu jsou k dispozici spodní kalhotky, které jsou roztříděné do třech kategorií, podle intenzity krvácení. Takže můžete mít jedny na slabší krvácení, pak na střední a silné, které využijete zejména během noci. Jsou vyrobené z několika vrstev a hlavní je ta sací vrstva, která vás ochrání před protečením, kterého se absolutně vůbec nemusíte bát. Dokonce se vyrábějí i v několika barvách, aby jejich nošení nebylo nudné, ale abyste se cítila jako za normální situace a vůbec žádnou menstruaci neměla.