Podnikání

Záhady na Youtube scéně, které zůstaly nevyřešeny


Každá sociální síť má i svá temná místa. A YouTube není výjimkou. I zde se najde spoustu podivných kanálů, jejich obsah děsí sledující a připadají si, jako by sledovali učiněný horor. Některé kanály jsou tak záhadné, že se spousta uživatelů pokusilo rozluštit, co se za podivným obsahem skrývá. Ale marně. Některým záhadám bylo asi souzeno, aby zůstali navždy nevyřešeny. Pojďme se podívat na některé z nich.

youtube

Chip Chan

Kanál Chip Chan patřil asijské dívce, která streamovala na svém YouTube kanálu. A to v součtu více jak deset let. Neustále. Její live streamy bylo možno sledovat téměř 24 hodin denně. Dívka žila očividně sama a byla ve svém bytě zabarikádovaná. Byt opouštěla pouze, když si šla nakoupit. Z ničeho nic také upadala do podivného spánku, který svědčil o tom, že zřejmě trpí narkolepsií. Na streamech dívka tvrdila, že je hlídaná policí a má v sobě čip, kterým ji policie ovládá. Spousta uživatelů se snažilo odhalit, co je dívka zač, nicméně z ničeho nic byl její kanál smazán. A o Chip Chan od té https://www.caje-mixtee.cz/vyrobce/905/te-reval/ doby nikdo neslyšel.

Nana825763

Na tomto kanále se nacházejí podivná, zdánlivě roztomilá videa. Když se na ně ale zadíváte podrobněji, uvidíte za tou vší roztomilostí podivné až děsivé věci, které vás budou strašit. Dětské hračky, které se často objevují ve videích začínají hořet, všechno se zaleje krví, na videu se objeví vnitřnosti. Žádná hezká podívaná. Nikdo netuší, co za těmito videi stojí ani co přesně znamenají.

youtube

Sklepové podnoží

A máme tu i něco z českého rybníčku. Tentokrát se jedná o kanál Sklepové podnoží. Na tomto kanále najdete seriál o dvou loutkách vytvořených z ponožek, které se nazývají Nanožka a Ponožek. To, co ze začátku vypadá jako poněkud zvláštní ale normální pohádka, se zvrhne v děsivý seriál, z kterého vyplývá, že Ponožek vězní Nanožku ve svém bytě i s jejich dítětem a týrá ji. Spousta českých uživatelů se snažila rozluštit, kdo za kanálem stojí a zda se nezakládá na skutečnosti. Kanál se před čtyřmi lety odmlčel, ale nyní, nečekaně, vyšel další díl, který je snad ještě děsivější než ty předchozí.

Pokud si chcete videa z výše uvedených kanálů stáhnout, použijte k tomu YouTube video downloader https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader/.